HLEDAT Vyhledat zvíře
Vyhledání čipu:
hledat    
Vyhledání tetování:
hledat    
Vyhledání známky obce:
hledat    

Podmínky

Žádné Vaše osobní údaje, které použijete při registraci nebudou předány ani poskytnuty žádné třetí straně.

Veškeré osobní údaje zadávané do registračního formuláře zadáváte dobrovolně.

Některé osobní údaje ve formuláři jsou povinné, a to z důvodu dohledatelnosti Vaší osoby jakožto majitele (registrátora) zvířete a jeho případnému návratu k Vám.

Nemůžeme bohužel zaručit, že se ztracené zvíře díky našemu registru dostane zpět k Vám.

Pokud nebude registrace uhracena do 10 dní od registrace, tak bude kompletně odstraněna a to včetně všech osobních údajů.

Zboží objednané v obchodě (mimo registrace zvířete) lze bez udání důvodů vrátit v neporušeném stavu a obalu zpět do 14 dní od obdržení zboží.

Zrušení registrace zvířete s možností vrácení peněz lze do 14 kalendářních dní od zaplacení. Při platbě přes SMS bude vráceno pouze 35% z ceny SMS (65% z ceny za SMS si nechává operátor) a při jiném druhu placení bude vrácena celá částka za registraci.

Zrušení registrace zvířete po uplynutí 14 dní od zaplacení je možné, a to zasláním písemné žádosti volnou formou přes kontaktní formulář zde.

Změna majitele zvířete v registru zvířat u stávající registrace není možná. Po doložení naskenovaného petpasu či jiného dokladu (musí být vidět číslo čipu a jméno vlastníka), bude stávající registrace z registru zvířat odstraněna a bude tak možné si vytvořit novou registraci. Je potřeba se na nás obrátit s tímto požadavkem zde. Následně pak budete operátorem vyzváni o doložení těchto dokumentů.
Všechny tyto podmínky mohou být kdykoliv změněny a to bez jakéhokoliv předchozího upozornění.Podmínky pro zpracování osobních údajů (GDPR) naleznete zde.


Podmínky jsou platné od 1.1.2013.