Vyhledání čipu:

 

Vyhledání tetování:

 

Vyhledání známky obce:

 

Vyhledání naší známky:

 


 - Úvod
 - Registrovat zvíře
 - Změna údajů v registraci
 - Ztracená zvířata
 - Nalezená zvířata
 - Obchod
 - Pomáháme
 - Odkazy
 - Kontakt

Podmínky

Žádné Vaše osobní údaje, které použijete při registraci nebudou předány ani poskytnuty žádné třetí straně.

Veškeré osobní údaje zadávané do registračního formuláře zadáváte dobrovolně.

Některé osobní údaje ve formuláři jsou povinné, a to z důvodu dohledatelnosti Vaší osoby jakožto majitele (registrátora) zvířete a jeho případnému návratu k Vám.

Nemůžeme bohužel zaručit, že se ztracené zvíře díky našemu registru dostane zpět k Vám.

Pokud nebude registrace uhracena do 10 dní od registrace, tak bude kompletně odstraněna a to včetně všech osobních údajů.

Zboží objednané v obchodě (mimo registrace zvířete) lze bez udání důvodů vrátit v neporušeném stavu a obalu zpět do 14 dní od obdržení zboží.

Zrušení registrace zvířete s možností vrácení peněz lze do 14 dní od zaplacení. Při platbě na účet bude vrácena celá částka, při platbě přes SMS bude vráceno 35% z ceny SMS (většina částky za SMS náleží operátorovi a část provozovateli služby - viz níže: Platby pomocí sms).

Zrušení registrace zvířete po uplynutí 14 dní od zaplacení je možné, a to zasláním písemné žádosti volnou formou přes kontaktní formulář zde.Platby pomocí sms:
Provozovatelem služby je OUBRECHT.com.
Cena za odeslání SMS zprávy je 50 Kč včetně DPH. Za službu technicky odpovídá AXIMA, infolinka prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz


Všechny tyto podmínky mohou být kdykoliv změněny a to bez jakéhokoliv předchozího upozornění.Podmínky pro zpracování osobních údajů (GDPR) naleznete zde.