HLEDAT Vyhledat zvíře
Vyhledání čipu:
hledat    
Vyhledání tetování:
hledat    
Vyhledání známky obce:
hledat    

Zpracování osobních údajů
Registr zvířat Cipy-Znamky.cz
Lukáš Oubrecht
Sokolovská 29A
586 02 Jihlava
IČO: 76666301
Není plátce DPH

Email: kontaktní formuář
Facebook: zde
dále jen jako Registr zvířat Cipy-Znamky.cz

Evidujeme:

Veřejně dostupné osobní údaje při vyhledání čísla čipu, známky obce či tetování zvířete. Osobní údaje majitele jsou vázány na správně zadání identifikačního prvku zvířete (čip, známka, tetování). Bez znalosti čísla čipu, známky obce, či tetování nelze žádný údaj z databáze zobrazit.
- Telefonní číslo
- Město

osobní údaje (neveřejné informace)
- Jméno a příjmení
- Město
- Telefonní číslo
- Emailová adresa

Ostatní uchovávané údaje (neveřejné informace)
- Číslo čipu zvířete
- Registrační známka zvířete (číslo a obec)
- Plemeno zvířete
- Popis zvířete
- Datum narození zvířete
- Fotografie zvířete
- Poznámky k registraci
- Vyjádřený souhlas s obchodními podmínkami
- Vyjádřený souhlas s uchováním osobních údajů a jejich zveřejnění
- Datum a čas registrace
- IP adresa

Pokud si nadále přejete dostávat informace o změnách, novinkách a ostatní informace, je nezbytné vyslovit souhlas se zpracováním osobních údajů ve výše uvedeném rozsahu. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit. Při vyslovení nesouhlasu budou Vaše údaje ze systému smazány.


Informace o zpracování osobních údajů
Hlavním kritériem při poskytování produktů a služeb je pro nás spokojenost našich zákazníků, a proto se snažíme každou naši nabídku přizpůsobit jejich potřebám a připravit ji v co nejlepší kvalitě. K tomu již dnes využíváme Vaše osobní údaje, které zpracováváme v souladu s platnou legislativou.
Seznamte se prosím s informací, jak naše společnost Registr zvířat Cipy-Znamky.cz, zpracovává v souvislosti s poskytováním produktů a služeb Vaše osobní údaje.

Jaké osobní údaje od Vás potřebujeme?
Společnost Registr zvířat Cipy-Znamky.cz je správcem osobních údajů, které nám Vy jako zákazník poskytujete. Shromažďujeme o Vás jen základní osobní údaje, nikoliv zvláštní citlivé typy informací. Tyto osobní údaje zahrnují jméno, příjmení, Město, telefonní číslo, e-mailová adresa. Dále Číslo čipu zvířete, Registrační známka zvířete (číslo a obec), Plemeno zvířete, Popis zvířete, Datum narození zvířete, Fotografie zvířete, Poznámky k registraci, Vyjádřený souhlas s obchodními podmínkami, Vyjádřený souhlas s uchováním osobních údajů a jejich zveřejnění, Datum a čas registrace, IP adresa.
/všechny tučně označené položky jsou veřejně dostupné po zadání příslušného identikačního prvku zvířete, čipu, známky obce či tetování zvířete. Bez zadání čísla čipu zvířete, známky či tetování, nelze údaje z registru zobrazit.

Proč je potřebujeme?
Potřebujeme znát pouze takové Vaše základní osobní údaje, abychom mohli nálezci Vašeho zvířete po zadání identifikačních údajů z čipu zvířete, známky, či tetování zobrazit Vaše telefonní číslo a město, které jste při registraci zvířete udal/a. Případně abychom Vás mohli informovat o novinkách a změnách našeho webového registru Registr zvířat Cipy-Znamky.cz

Jak s osobními údaji nakládáme?
Při zpracování Vašich osobních údajů uplatňujeme následující postupy a mechanismy, protože zabezpečení a ochrana osobních údajů jsou našimi klíčovými prioritami.

· Vaše osobní údaje vždy zpracováváme pro jasně a srozumitelně stanovený účel, stanovenými prostředky, stanoveným způsobem, a pouze po dobu, která je nezbytná vzhledem k účelům jejich zpracování;
· Vaše osobní údaje zpracováváme způsobem, který zajišťuje nejvyšší možnou bezpečnost těchto údajů, a který zabraňuje jakémukoliv neoprávněnému přístupu k Vašim osobním údajům;
· vždy Vás informujeme o zpracování Vašich osobních údajů a o Vašich právech souvisejících se zpracováním osobních údajů;
· v naší společnosti dodržujeme odpovídající technická a organizační opatření, aby byla zajištěna úroveň zabezpečení odpovídající všem možným rizikům; osoby, které přicházejí do styku s osobními údaji zákazníků, mají povinnost dodržovat mlčenlivost o informacích získaných v souvislosti se zpracováváním těchto údajů.
Vaše osobní údaje (telefonní číslo a město) může zobrazit pouze uživatel-nálezce zvířete, po zadání jedinečného identifikačního znaku Vašeho zvířete. Tedy unikátního čísla čipu, umisťovaného zpravidla na levou stranu krku pod kůži zvířete, Tetování-umisťovaného dle plemene do ucha, či slabiny zvířete, případně známka obce, kterou vydá obec, kde je zvíře přihlášeno, zpravidla umístěné na obojku, postroji...

Komu je zpřístupňujeme?
Veškeré námi zpracovávané osobní údaje zpracovávají naši pracovníci na území České republiky. K Vašim údajům nemá přístup žádná neoprávněná třetí strana (pouze nálezce zvířete)
Vaše osobní údaje (telefonní číslo a město) může zobrazit pouze uživatel-nálezce zvířete, po zadání jedinečného identifikačního znaku Vašeho zvířete. Tedy unikátního čísla čipu, umisťovaného zpravidla na levou stranu krku pod kůži zvířete, Tetování-umisťovaného dle plemene do ucha, či slabiny zvířete, případně známka obce, kterou vydá obec, kde je zvíře přihlášeno, zpravidla umístěné na obojku, postroji...
Výjimkou předání Vaší emailové adresy během provádění platby přes platební bránu Pays.cz a to z důvodu zaslání potvrzení o provedení platby. Uchovávání této adresy na straně Pays.cz je řízeno podmínkami na jejich straně. Podmínky Pays.cz naleznete zde.
Chceme být Vašim důvěryhodným a transparentním partnerem, a proto s osobními údaji neobchodujeme.

Jak dlouho osobní údaje držíme?
Vaše osobní údaje zpracováváme po dobu, na kterou nám dáte k jejich zpracování souhlas.

Jaká jsou Vaše práva?
Pokud si přejete získat podrobnější informace o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, nebo získat přístup ke svým osobním údajům, opravit, zablokovat nebo vymazat jakékoli osobní údaje, které se týkají Vaší osoby, odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, odstranit vaši e-mailovou adresu z našich adresářů nebo pokud máte jakékoli dotazy, připomínky či obavy ohledně našich postupů v oblasti ochrany osobních údajů, obraťte se prosím na nás.Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) obsahem informace o zpracování osobních údajů a s poučením o tom, jak Registr zvířat Cipy-Znamky.cz. mé osobní údaje zpracovává, o svých právech a o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely. Souhlas dávám na dobu maximálně 20 let.

Kontakt
Registr zvířat Cipy-Znamky.cz
Lukáš Oubrecht
Sokolovská 29A
586 02 Jihlava
IČO: 76666301
Není plátce DPH

Email: kontaktní formuář
Facebook: zde

Kontaktní formulář

GDPR podmínky platební brány Pays.cz naleznete na jejich stránkách zde.